LECZNICA GINEKOLOGICZNA ,,SEPTIMA MED” istnieje od 2000 roku i jest największą tego typu placówką medyczną w dzielnicy Bemowo.

Pod naszą opieką znajduje się obecnie ponad 20 tysięcy pacjentek z Warszawy i Mazowsza.
Jesteśmy placówką medyczną, zajmującą się diagnostyką, leczeniem oraz profilaktyką w zakresie ginekologii, położnictwa i endokrynologii ginekologicznej.

W ramach poradnictwa specjalistycznego oferujemy pacjentkom pełen zakres badań diagnostycznych, USG i laboratoryjnych, a w ramach profilaktyki zdrowotnej badania cytologiczne i USG piersi.
Przyszłym Mamom proponujemy nieinwazyjną, nowoczesną diagnostykę prenatalną.
Oferujemy poradnictwo w zakresie wszelkiej nowoczesnej antykoncepcji, oraz planowania rodziny.
Prowadzimy również leczenie następstw menopauzy oraz monitorowanie hormonalnej terapii zastępczej.

Ponieważ większość naszych lekarzy pracuje jednocześnie w najlepszych warszawskich szpitalach klinicznych, w razie konieczności hospitalizacji, Pacjentki nasze mogą liczyć na ciągłość leczenia przez wybranego przez siebie lekarza, oraz być pewnymi, że w razie kłopotów zdrowotnych nie będą pozostawione samym sobie1.

Dokładamy starań, aby nasz personel potrafił nawiązać serdeczne relacje z Pacjentkami, a w Lecznicy panował miły i przyjazny klimat, sprzyjający poczuciu swobody , komfortu a zarazem bezpieczeństwa i profesjonalizmu.
Usługi świadczy 11 wysokokwalifikowanych i doświadczonych lekarzy specjalistów ginekologów – położników, ginekolog – endokrynolog oraz radiolog – specjalista rentgenodiagnostyki z certyfikatem Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego uprawniającym do wykonywania badań USG piersi.
Posiadamy wysokiej jakości aparaturę medyczną, m. in. aparat USG 3 D / 4 D VOLUSON, laser medyczny oraz sprzęt do badań kolposkopowych.
Do badań wykorzystujemy wyłącznie materiały i sprzęt jednorazowego użytku.

GWARANTUJEMY PROFESJONALIZM ORAZ WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG ZGODNĄ Z OBOWIĄZUJĄCYMI STANDARDAMI

Można płacić kartą.